Opinie

Jesteś tutaj:

POZYTYWNA: Pani Kasia jest niesamowicie zdolnym fotografem, pełnym pasji i zaangażowania. Do sesji podchodzi bardzo profesjonalnie. Niezwykle kreatywna osoba z głową pełną pomysłów. Atmosfera na sesji bardzo pozytywna, miła i luźna – co bardzo się ceni 🙂 Efekty w postaci zdjęć wyglądają bajkowo. Dba o każdy szczegół i jest skarbnicą rad dla początkującej osoby. Bardzo polecam współpracę z Panią Kasią 🙂

/Julia Gapys – modelka/

POZYTYWNA: W pracach Kasi jestem totalnie zakochana. Z całą pewnością stwierdzam, że to jedna z najbardziej utalentowanych fotografek, jakie kiedykolwiek poznałam. Jest osobą pełną pasji, pomysłowości i zaangażowania. Dodatkowo w każde ujęcie wkłada dużo pracy, tak by efekty były jak najlepsze. Jej prace to dzieła sztuki, z zacięciem malarskim, co wręcz ubóstwiam i podziwiam. Z pozornie nieciekawej scenerii potrafi wyczarować niesamowity klimat. Jestem zachwycona i mam nadzieję na jeszcze wiele owocnych współprac 🙂 Jak najbardziej polecam!

/Vesuvia – modelka/

POZYTYWNA: Kirthana jest zarówno wspaniałą osobą, jak i świetną fotografką. Z wyczuciem, zmysłem artystycznym, no i oczywiście z talentem. Każdy kadr w jej wykonaniu jest dobrze przemyślany, Kasia wie co chce osiągnąć na zdjęciu, dba o szczegóły i efekt końcowy. Dodatkowo to jedna z tych fotografek, od których można się wiele nauczyć 🙂 dziękuję za wartościowe rady i za przemiłą atmosferę na sesji 🙂 Oczywiście bardzo polecam!

/Vesuvia – modelka/